O penzionu

Penzion Harvart se nachází přímo v historickém centru Znojma a nabízí příjemné ubytování za příznivé ceny. V těsné blízkosti penzionu se nachází řada významných kulturních památek, například znojemský hrad, znojemské podzemí, rotunda svaté Kateřiny nebo znojemská radniční věž. Asi 15 minut chůze od penzionu se rozprostírá Národní park Podyjí s nádhernou přírodou, který je vhodný jak k pěším výletům, tak k vyjížďkám na kole.

Penzion má dvě poschodí a nabízí ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, jednom třílůžkovém, jednom čtyřlůžkovém se dvěma ložnicemi a jednom apartmánu se dvěma ložnicemi a vlastní kuchyní vybavenou kuchyňskou linkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvici a potřebným nádobím. V roce 2018 a 2019 jsme pro naše hosty zrekonstruovali interiér vybraných pokojů s novými koupelnami. Jedná se o tři dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením, čtyřlůžkový pokoj se dvěma ložnicemi a apartmán. Na většině pokojů je k dispozici rychlovarná konvice a lednička.

Pokoje v celém penzionu jsou klimatizovány. 

Pro všechny hosty penzionu je k dispozici sdílená kuchyňka vybavená vařičem, mikrovlnnou troubou a kuchyňskou linkou se základním nádobím. Kuchyňka se nachází ve 2. poschodí. 

Celá budova je pokryta bezdrátovou WiFi sítí pro připojení k internetu, která je hostům bezplatně k dispozici

V budově penzionu je klub Harvart, který slouží k příjemnému posezení nejen našich hostů.

Kreditní karty nepřijímáme, platbu za ubytování lze provést pouze v hotovosti.

Parkování: Cca 1000 m od penzionu na náměstí Svobody se nachází veřejné parkoviště za poplatek 30 Kč/den. Další parkoviště ve stejné vzdálenosti se nachází u zimního stadionu na ulici Dvořákova. Toto parkoviště je bez poplatku.

Pro hosty penzionu je v září 2021 zajištěno víkendové parkování (pá - ne) v soukromém areálu vzdáleném cca 150 m od penzionu. Cena za parkování je 100 Kč /noc. Počet parkovacích míst je omezený, místo je třeba si rezervovat prostřednictvím penzionu. 

Nástup k ubytování je od 14 - 18h, vystěhování  z pokoje je do 10h. V případě pozdějšího příjezdu je třeba uvést požadavek do poznámky při rezervaci ubytování a penzion vás bude informovat, zda bude moci být požadavku vyhověno.