O penzionu

Penzion Harvart se nachází přímo v historickém centru Znojma a nabízí příjemné ubytování za příznivé ceny. V těsné blízkosti penzionu se nachází řada významných kulturních památek, například znojemský hrad, znojemské podzemí, rotunda svaté Kateřiny nebo znojemská radniční věž. Asi 15 minut chůze od penzionu se rozprostírá Národní park Podyjí s nádhernou přírodou, který je vhodný jak k pěším výletům, tak k vyjížďkám na kole.

Penzion má dvě poschodí a nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, ve čtyřlůžkovém pokoji se dvěma ložnicemi a apartmánu se dvěma ložnicemi a vlastní kuchyní vybavenou kuchyňskou linkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvici a potřebným nádobím.  

Pokoje v celém penzionu mají vlastní klimatizaci. 

Pro všechny hosty penzionu je ve 2. poschodí k dispozici sdílená kuchyňka vybavená vařičem, mikrovlnnou troubou a kuchyňskou linkou se základním nádobím. 

Celá budova je pokryta bezdrátovou WiFi sítí pro připojení k internetu, která je hostům bezplatně k dispozici

Pro hosty, kteří přijedou s koly, mohou svá kola uzamčít ke stojanům na kola, která jsou ve vstupním vestibulu u recepce. 

V přízemí penzionu v klubu Harvart probíhají snídaně formou bufetového stolu. Tento klub slouží i k pořádání rodinných sešlostí či narozeninových oslav. Pořádají se zde koncerty a besedy.

Parkování: Cca 800 m od penzionu na ulici Pražská se nachází veřejné parkoviště za poplatek max. 30 Kč/den. Další parkoviště ve stejné vzdálenosti se nachází u zimního stadionu na ulici Dvořákova. Toto parkoviště je bez poplatku.

Pro hosty penzionu máme pronajaté parkoviště v areálu střední školy kousek od penzionu za poplatek. Během školního roku je toto parkoviště k dispozici od pátku od 14 hodin do neděle, během letních prázdnin je k dispozici po celý týden do 25. srpna 2024.

Check-in: od 14 hod., Check-out: do 10 hod. V čase 20 - 22 hod. ubytováváme po předchozí domluvě a za poplatek. 


Venkovní terasa


Vnitřní prostory


Okolí penzionu